מחולל חמצן נייד מחיר

מחיר מחולל חמצן נייד מחיר טיפול יעיל במחלות נשימה

 

חולים לא מעטים מתמודדים עם מחלות נשימה באופנים שונים, כלומר בעיקר סובלים מרמות נמוכות של חמצן בדם. לכן הם זקוקים לטיפול באמצעות מכשירים מחוללי חמצן המגיעים גם בצורה ניידת כך שהמכשיר נמצא עם החולה בכל מקום בקלות רבה ובנוחות. יעילותו של המכשיר והנחיצות בו בכך שהוא מאפשר לשאוב ולרכז את החמצן מהאוויר, כך שאחוזי רמת החמצן יעלו בעשרות אחוזים באוויר החלל הכללי. המכשיר למעשה מרכז את החמצן שבאוויר באחוזים גבוהים יותר ומאפשר לחולה ולגוף האדם לקלוט כמויות חמצן גבוהות ומוגברות יותר. כך התפקוד שלו אינו נפגם , מחולל חמצן נייד מחיר.

 

מחוללי חמצן נייד מחיר לשפר את איכות החיים

 

במדינת ישראל ישנם כאלף חולים במחלה נשימתית קבועה או כרונית הדורשת מחוללי חמצן ניידים, המשפרים את איכות החיים של החולים. מחלות נשימה מסוגים שונים עם סבל עקב רמות נמוכות של חמצן בדם פיתחו את ההמצאה בה נקלטים אחוזי חמצן רבים יותר מהאוויר וכך יוצרים הקלה משמעותית עבור החולה. חולים רבים סובלים ממחלות לב או ריאה וגם הם מתקשים לקלוט רמות גבוהות של חמצן, עובדה העלולה לסכן את חייהם בכל עת. המכשיר מסייע גם במחלות אחרות כמו יתר לחץ דם בהם מתגלים גם כן רמות נמוכות של חמצן.

 

מחולל החמצן הנייד מחיר

 

חולים להם אחוזי חמצן נמוכים בכדוריות הדם זקוקים לאספקה של חמצן 24 שעות ביממה. רבים מן החולים מרגישים מצוקה בחמצן כאשר הם נדרשים לבצע משימות פיזיות מאומצות כמו לעלות במדרגות, ללכת במסלולים הכוללים עליות וכדומה. במקרים אלו החמצן עלול לצנוח בגופם ואז הם נדרשים לנשום תוספת של חמצן וכך המכשיר הנייד מספק להם פיתרון לבעיה ומזרים חמצן מבחוץ. המכשיר הנייד מגיע בצורות שונות, משולב בבלון חמצן רגיל עם כמויות קבועות של חמצן אך זהו מכשיר כבד שקשה לעיתים לסחוב ולשאת אותו, כמו כן יש למלא את המכשיר מדי מספר שעות של שימוש. ישנו מכשיר עם מיכלים קטנים יותר המספק חמצן נוזלי כאשר את המיכלים ממלאים מתוך מיכל גדול שהחולה מקבל לביתו. אופן המילוי אינו פשוט במיוחד ולכן אנשים מבוגרים שמוגבלים בתנועתם מתקשים להפעיל אותו והמכשיר הזה פחות מתאים להם. כמו כן יש למלא את המכשיר הזה לאחר כמה ימים של שימוש. לכן המכשיר הנייד הוא המכשיר הנוח ביותר, הוא נטען בצורה חשמלית עם בטרייה וזהו מכשיר בטוח המאפשר להיות ניידים , מחולל חמצן נייד מחיר.

 

צבאן פיתוח מכשור רפואי
צבאן מדיקל
עברית