מחולל חמצן נייד מחיר

מחיר מחולל חמצן נייד לשיפור איכות החיים

 

בישראל ישנם קרוב לאלף חולים החולים במחלה נשימתית קבועה או כרונית, והיא דורשת שימוש של מחוללי חמצן ניידים, והם אלו המשפרים את איכות החיים של החולים. מחלות נשימה אלו שיוצרות סבל לחולה, מצוקות נשימה מסוגים שונים עקב רמות נמוכות של חמצן בדם, הם אלו שפיתחו את ההמצאה בה נקלטים אחוזי חמצן רבים יותר מהאוויר, בצורה של מכשיר נייד המגיע עם החולה לכל מקום והוא נוח לנשיאה ולתפעול, וכך המכשירים יוצרים הקלה משמעותית עבור החולה. חולים רבים סובלים ממחלות לב או ריאה וגם הם מתקשים לקלוט רמות גבוהות של חמצן, עובדה העלולה לסכן את חייהם בכל עת, מחולל חמצן נייד מחיר.

 

מחולל החמצן הנייד מחיר אספקת החמצן בכל שנייה

 

חולים שלהם אחוזי חמצן נמוכים בכדוריות הדם הם אלו שזקוקים לפיתרון מידי ונוח בצורת אספקה של חמצן 24 שעות ביממה. רבים מן החולים בעיקר מרגישים מצוקה בחמצן כאשר הם נדרשים לבצע משימות פיזיות רגילות ושגרתיות כמו לעלות במדרגות וכדומה. במקרים אלו החמצן עלול לצנוח בגופם ואז הם נדרשים לנשום תוספת של חמצן, וכך המכשיר הנייד מספק להם פיתרון לבעיה ומזרים חמצן מבחוץ. המכשיר הנייד מגיע בצורות שונות, משולב בבלון חמצן רגיל עם כמויות קבועות של חמצן אך זהו מכשיר כבד שקשה לעיתים לסחוב ולשאת אותו, כמו כן יש למלא את המכשיר מדי מספר שעות של שימוש. אופן המילוי אינו פשוט במיוחד ולכן אנשים מבוגרים שמוגבלים בתנועתם מתקשים להפעיל אותו והמכשיר הזה פחות מתאים להם. כמו כן יש למלא את המכשיר הזה לאחר כמה ימים של שימוש. לכן המכשיר הנייד הוא המכשיר הנוח ביותר, הוא נטען בצורה חשמלית עם בטרייה וזהו מכשיר בטוח המאפשר להיות ניידים.

 

מחולל חמצן נייד מחיר טיפול אפקטיבי במחלות הנשימה

 

לכן בטיפול של חולים לא מעטים שמתמודדים עם מחלות נשימה באופנים שונים, ובעיקר סובלים מרמות נמוכות של חמצן בדם, הם יהיו זקוקים לטיפול באמצעות מכשירים מחוללי חמצן שמגיעים גם בצורה ניידת כך שהמכשיר נמצא עם החולה בכל מקום בקלות רבה ובנוחות. יעילותו של המכשיר והנחיצות בו בכך שהוא מאפשר לשאוב ולרכז את החמצן מהאוויר ואחוזי רמת החמצן יעלו בעשרות אחוזים באוויר החלל. המכשיר למעשה מרכז את החמצן שבאוויר באחוזים גבוהים יותר ומאפשר לחולה ולגוף האדם לקלוט כמויות חמצן גבוהות ומוגברות יותר וכך התפקוד שלו אינו נפגם, מחולל חמצן נייד מחיר.

 

צבאן פיתוח מכשור רפואי
צבאן מדיקל
עברית