בניית אב טיפוס

פיתוח אב טיפוס - צבאן מדיקל:

 

 

מה הוא אב טיפוס?

 

אב טיפוס או "פרוטוטייפ" הוא אבן היסוד של המוצר שאותו אתם מתכננים לעשות, הדגם הראשוני אשר משתמש לניסוי המוצר החדש בשוק ובתעשייה לפי ששוקלים להעביר אותו לייצור המוני ומסחרי.

יש האומרים כי בניית אב טיפוס זה השלב החשוב והקריטי ביותר בפיתוח המוצר משום שהוא מהווה הבנה טובה יותר של התכונות שלו.

 

כיצד בניית אב טיפוס יכולה להשפיע ישירות על מכירת המוצר?

 

בעזרת פיתוח אב טיפוס נוכל לחסוך בעיות וגם עלויות אשר בהמשך הדרך יכולות "לשים לנו רגל" ובכך למנוע אפילו את כישלון המוצר.

 

 

כיצד חברת צבאן תוכל לעזור לכם בתהליכי בניית אב טיפוס?

 

באמצעות ההון האנושי וההבנה המעמיקה בצרכים של השוק בימנו, הפכנו בתוך מספר שנים לחברה המובילה בישראל בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים לשוק האזרחי והצבאי.

החברה מעניקה מענה מהיר ומקצועי לכל היישומים הנחוצים ללקוחות – החל מדרך פיתוח חומרה , מכאניקה , תוכנה , הגדרת דרישות, תיעוד , הרכבות, בדיקות ומסירה ללקוח וכלה בהדרכה ותמיכת המשך בתקופת האחריות לאחריה.

 

הצוות של צבאן מתמחים בפתרונות של פיתוח אב טיפוס ברמה הגבוהה ביותר ובכך יעזרו לכם להפוך את החזון והחלום למציאות לכל אורך הדרך.

 

לפרטים נוספים על בניית אב טיפוס התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

בניית אב טיפוס ליצור קשרים עסקיים משמעותיים

 

כיום בכדי לבנות אב טיפוס למיזם כלשהו וכן בכדי לפתח מוצר חדש ובעיקר כדי לשווק אותו נדרשת לשם כך השקעה כספית לא מבוטלת, יש צורך בתמיכה עסקית מקיפה וכן במימון בכל שלבי הפיתוח. בוודאי לא לכל יזם ישנה האפשרות להגיע למימון הזה או להשקיע בעצמו את כל הכסף, זו פעילות שאינה פשוטה ושעלולה להכשיל ולטרפד את כל המיזם. לכן בדיוק לשם כך חשוב למצוא חממות שמסייעות ליזמים צעירים החל מבניית אב הטיפוס ועד לסיום המיזם ושיווקו. חשוב גם ליצור קשרים עסקיים משמעותיים לצורך ניהול המיזם ולשם יצירה של אסטרטגיות פיתוח חדשות או עתידיות. פעמים רבות התמיכה הכלכלית של אנשי עסקים היא תמורת אחוזים מהרווחים של העסק או המוצר, לכן חשוב גם לנהל חוזה שיגן על הזכויות שלכם מבחינת קניין רוחני וגם יגן על הרווחים שלכם.

 

בניית אב טיפוס לקבל את מלוא התמיכה

 

תמיכה במיזמים עם החממות הראשונות בעולם הוקמו בארצות הברית והגיעו במהירות גם לאירופה, וכיום פועלים מעל לחמש מאות חממות ברחבי העולם יחד עם שיתוף וסיוע מטעם הבנק העולמי. גם בישראל ניתן לקבל את מלוא הליווי והתמיכה והפעילות החלה כבר בשנות התשעים בעקבות קליטת עולים מרוסיה, כך נקלטו מדענים רבים והתמיכות הוקמו בדגש רב על פיתוח נושאי טכנולוגיה וחדשנות. אין ספק כי מיזמים מצליחים אלו של מעצימים גם את החברה ואת הסביבה כולה. מעבר להשראה הקיימת בכל מיזם, הנושאים כוללים פיתוחים בתחומים מגוונים כמו טכנולוגיה חדשנית, עיצוב תעשייתי והנדסה. מטרות הפיתוח הן לבסס רעיונות טכנולוגיים חדשניים עם שאיפה לפיתוח של מוצרים פוטנציאליים לשיווק. פרויקטים רבים  עוסקים למשל בתחומים של פיתוחי תוכנה ואינטרנט ועד לפיתוח מכשור רפואי או ביוטכנולוגיה.

 

בניית אב טיפוס מציאת מימון להקמת חברה עסקית או מיזם

 

תמיכה בתחומי מיזמים של טכנולוגיות פועלות מתוך ההבנה שכאשר ישנו מתן גב כלכלי ליזמים, כך גם הקמה של חברות עסקיות או מיזמים פורצי דרך יהיו קלים יותר וגם רווחים יותר הן למדינה והן ליזם. כגוף המממן הקמת התחלה של אב טיפוס או מיזם, ניתן להציע ליזמים אפשרויות מימון שיאיצו את הפיתוחים הטכנולוגיים שלהם. כל היזמים למעשה יכולים לקבל את כל נושאי המימון, סיוע בניהול, בתהליכים של שיווק או אדמיניסטרציה לתקופה מסוימת. השאיפה היא להעניק להם את כל הדחיפה והגיבוי לשם ניהול הפיתוח או המיזם העסקי שלהם.

 

 

  מ

 פיתוח אב טיפוס

 

 

 

 

 

 

צבאן פיתוח מכשור רפואי
צבאן מדיקל
עברית